Rolety na okno pod wymiar

rolety-dzien-i-noc-na-rame-okna
od 59zł
Rolety dzień i noc na ramę okna

Roleta montowana na ramę okna dzień i noc, dobrze znana również jako mini roleta. Jest doskonałą alternatywą dla rolet montowanych na ścianę. Bezinwazyjny sposób montażu, do którego nie potrzebujemy żadnego narzędzia spowodował, że roleta stała się jednym z najchętniej kupowanych produktów. Szeroki wybór tkanin dzień i noc na pewno pozwoli wybrać coś odpowiedniego dla Państwa wnętrza.

rolety-z-tkanina-przeslaniajaca-na-rame-okna
od 58zł
Rolety z tkaniną przesłaniającą na ramę okna

Wygodne i łatwe w montażu rolety z tkaniną przesłaniającą montowane na ramę okna stały się w ostatnich latach bardzo popularnym sposobem na osłonę okna. Prosta linia i neutralne kolory tkanin, które przesłaniają tylko światło szyby, a nie całą wnękę dają wiele możliwości aranżacji okna. Mechanizm koralikowy w trzech podstawowych kolorach doskonale zlewa się z kolorem ramy okna.

rolety-z-tkanina-zaciemniajaca-na-rame-okna
od 60zł
Rolety z tkaniną zaciemniającą na ramę okna

Roleta na ramę okna z tkaniny zaciemniającej to idealne rozwiązanie aby zminimalizować przepustowość promieni słonecznych docierających do pomieszczenia, dzięki termicznym parametrom tkaniny, roleta zaciemniająca to ochrona przed zbyt dużym nagrzaniem się naszego wnętrza. Dzięki regulowanym uchwytom w łatwy sposób można zamontować na ramę okna.

roleta-dzien-noc-w-kasecie-aluminiowej
od 96zł
Roleta dzień noc w kasecie aluminiowej

Rolety dzień noc w kasecie aluminiowej są kolejną propozycją dotyczącą aranżacji okien. Rolety te cechują się mniejszą kasetą, w której umieszczony jest materiał a prowadnice zastosowane w przypadku tego produktu są płaskie. 

roleta-dzien-i-noc-w-kasecie
od 110zł
Roleta dzień i noc w kasecie

Elegancka kaseta przyklejana do ramy okna. Idealnie komponuję się z ramą tworząc estetyczną i praktyczną dekorację pomieszczenia.

Łatwy i szybki montaż na oknie.

roleta-zaciemniajaca-w-kasecie
od 86zł
Roleta zaciemniająca w kasecie

Roleta zaciemniająca w kasecie to praktyczna dekoracja naszego okna. Dzięki wykorzystaniu kasety maskujemy rolkę z materiałem, a cała roleta wygląda ciekawie i maksymalnie zaciemnia pomieszczenie.

roleta-przyslaniajaca-w-kasecie
od 79zł
Roleta przysłaniająca w kasecie

Roleta materiałowa w kasecie przysłaniające światło to praktyczna i dyskretna forma dekoracji naszego okna. Dzięki wykorzystaniu kasety maskujemy rolkę z materiałem, a cała roleta wygląda ciekawie i dekoracyjnie.