Rolety wolnowiszące na wymiar

rolety-dzien-i-noc-wolnowiszace
od 59zł
Rolety dzień i noc wolnowiszące

Bardzo popularna wolnowisząca roleta dzień i noc. Doskonale znana wszystkim ze swojej praktyczności i funkcjonalności. Dzięki swojej prostocie zyskała wielu fanów zgoła o odmiennych upodobaniach estetycznych. Roleta dzień i noc doskonale wpasowuje się we wnętrza tradycyjne jak i te bardzo nowoczesne. Podwójna tkanina w pasy umożliwia łatwe sterowanie światłem, jednym ruchem ręki decydujemy czy wybierzemy DZIEŃ czy NOC. 

rolety-z-tkanina-przeslaniajaca-wolnowiszace
od 72zł
Rolety z tkaniną przesłaniającą wolnowiszące

Roleta przysłaniająca montowana do sufitu lub ściany z tkaniną przesłaniającą światło ale nie blokująca go całkowicie to klasyka gatunku. Stanowi swoistą dekorację okna i pomieszczenia. Roleta wolnowisząca z tkaniną transparentną może znaleźć zastosowanie właściwie w każdej przestrzeni, jej funkcjonalność a zarazem klasyczny design współgra zarówno w biurowych, domowych czy też bankietowych wnętrzach.

rolety-z-tkanina-zaciemniajaca-wolnowiszace
od 74zł
Rolety z tkaniną zaciemniającą wolnowiszące

Roleta zaciemniająca wolnowisząca z tkaniny zaciemniającej to idealne rozwiązanie aby zminimalizować przepustowość promieni słonecznych docierających do pomieszczenia, dzięki termicznym parametrom tkaniny, roleta zaciemniająca to ochrona przed zbyt dużym nagrzaniem się naszego wnętrza. Uniwersalny mechanizm koralikowy umożliwia przymocowanie rolety do ściany lub sufitu.

zaluzje-aluminiowe-50mm
od 149zł
Żaluzje aluminiowe 50mm

Żaluzje aluminiowe to klasyczny sposób na dekorację okien. Różna i ciekawa kolorystyka zyskują wielu fanów. Aluminiowe żaluzje wykorzystywane się nie tylko w podmiejskich domach, ale również w nowoczesnych mieszkaniach. Są bowiem ciekawym uzupełnieniem dekoracji i wystroju pomieszczenia.

roleta-rzymska
od 180zł
Roleta rzymska

Roleta rzymska to niezwykle praktyczny i dekoracyjny element wystroju. Roleta nie posiada dolnej falbany co sprawia, że po podciągnięciu zajmuje mało miejsca. Możliwość uszycia na miarę, pozwala na stworzenie indywidualnego produktu, dopasowanego do wystroju Twojego domu.